www.basenostrow.pl

Zakończenie sezonu na Basenie Miejskim Olimpijski tego roku było wyjątkowym wydarzeniem, które przyciągnęło rekordowo dużą liczbę uczestników. Nocne pływanie, stało się prawdziwym hitem lata, pełne kolorowych świateł i magicznych chwil.

DJ, który występował wieczorami, dostarczał energetycznych rytmów i znakomitej muzyki zachęcającej do zabawy. Jedną z atrakcji była barwiona woda, która zmieniała się na różne kolory. Dla najmłodszych uczestników tego wydarzenia przygotowano świecące opaski, które dodatkowo podkreślały magię tej nocy. Nocne pływanie urozmaicone zostało także aqua aerobikiem. Była to doskonała okazja do połączenia ruchu, zabawy i wspaniałej atmosfery.

Organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia byli Jacek Cierniewski oraz Mateusz Moszczyński, którzy postarali się, aby zakończenie sezonu na Basenie Miejskim Olimpijskim było wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich uczestników. To wydarzenie z pewnością pozostawiło wiele pięknych wspomnień i będzie długo wspominane przez mieszkańców oraz gości naszego miasta.

Basen Miejski Olimpijska