www.basenostrow.pl

14 czerwca na terenie Basenu Miejskiego „Olimpijska” w Ostrowie  Wielkopolskim odbył się Szkolny Turniej Siatkówki Plażowej.

Dwuosobowe zespoły rozegrały mityngi systemem pucharowym do dwóch wygranych setów. Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn męskich i 3 drużyny mieszane.

Wydarzenie uroczyście rozpoczął Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego – Przemysław Zimniak. W efekcie zmagań sportowych w kategorii mężczyzn I miejsce zajęli Dominik Majchrzak, Bartłomiej Ustianowski z klasy 3A, II miejsce Nikodem Ciupka, Piotr Zając z klasy 1d, III miejsce Paweł Kowalski, Wiktor Sobczak z klasy 1d.  Natomiast w kategorii teamów mieszanych I miejsce Marta Burkietowicz, Szymon Woźniak z klasy 1d, II miejsce Zuzanna Wachowiak, Roksana Szopińska z klasy 2e, III miejsce Martyna Krupka, Aleksandra Janas z klasy 3c.

Zwycięscy turnieju otrzymali dyplomy i drobną nagrodę w postaci plecaka lub bidonu, czy też ręcznika lub czapeczki. Wszyscy uczestnicy zostali  zaproszeni do drobnego poczęstunku. Całość została ufundowana przez Radę Rodziców przy III LO.

www.basenostrow.pl
Basen Miejski Olimpijska