www.basenostrow.pl

Wraz z nadchodzącym sezonem letnim, Basen Miejski ,,Olimpijska” intensywnie przygotowuje się na przyjęcie mieszkańców. Prace nad przygotowaniem basenu są już w pełnym toku, a ich celem jest zapewnienie odwiedzającym maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podczas korzystania z obiektu.

Przygotowania rozpoczęliśmy od gruntownego sprzątania całego terenu basenu. Ekipy sprzątające dokładnie wyczyściły nieckę basenu, usuwając wszelkie zanieczyszczenia, które nagromadziły się podczas zimowej przerwy. Oprócz samego basenu, zadbano również o otoczenie – trawniki, alejki i strefy rekreacyjne zostały uporządkowane, a roślinność przycięta i wypielęgnowana.

Kolejnym krokiem była konserwacja infrastruktury technicznej. Przeprowadziliśmy przegląd pomp, filtrów oraz systemów podgrzewania wody, aby upewnić się, że wszystko działa bez zarzutu. Dzięki temu, każdy z użytkowników będzie mógł cieszyć się czystą i przyjemnie ciepłą wodą przez cały sezon.

Po zakończeniu prac porządkowych przystąpiliśmy do napełniania basenu wodą. Proces ten wymaga szczególnej uwagi, aby zagwarantować odpowiednią jakość wody. Woda została napuszczona i obecnie jest poddawana szczegółowym badaniom laboratoryjnym. Sprawdzamy jej parametry chemiczne i mikrobiologiczne, aby upewnić się, że spełnia wszystkie normy sanitarno-higieniczne.

Basen Miejski Olimpijska